Відгуки про компанію FoodPortal
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВалентина М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІгор К.
Відмінно
- Олег Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергій Д.
Замовлення було виконано на належному рівні — жодних нарікань, всім задоволений.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВіталій С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaКостянтин Л.
товар соответствует описанию, продавца и товар рекомендую.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІгор П.
- Сергій М.
Дуже гарне обслуговування, індивідуальний підхід до покупця. Відправили в день оплати. Все якісно запаковане. Що до самого смаколика, то сублімована полуниця, в молочному шоколаді, дуже сподобалась навіть знатним гурманам.) Подарунок був гідно оцінений. Одним словом - рекомендую!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСветлана Л.
Замовляла соєве мясо-гусяш 2 кг. Відправила завдаток.. кормили сніданками біля тижня а то і більше,мов товару нема але от от буде... В ітозі немає, але вирішила замовити тоді битки,бо соя дуже потрібна була...
Відправили... І що..посилка загубилась якось в їх відповідному пункті на НП...
Нова пошта перекидує питання щоб я питала у продавця,продавець на нову пошту...клас...
Вирішила замовити в іншого продавця через пром,але не очікувала що це виявиться той самий продавець ... Але вже було сплачено через пром повну суму..
Цей раз посилку отримали..
Але той завдаток так і не повернули, хоч і обіцяли розібратись ..
Пройшло вже біля 3х тижнів...
ПРОДАВЦЯ НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
враження жахливе. Добре що тоді не сплатила повністю, бо ніхто б так нічого і не відправив і не компенсував...бо наче посилка загубилась.наче то моя вина.. а вона навіть з їх пункту не виїхала... ЖАХ!- Коментар продавця
Доброго дня, Ваше замовлення було сплачене Пром оплатою і отримане, можливо замовляли в іншого продавця ?
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaИрина К.
Спасибо.
